Vatra on Datra :: Textura #5 (26.12.15)

0

Vatra on Datra :: Textura #5  (26.12.15)

Цього разу на Textura #5 (25.12) завітає техно від гостей з Файного Міста. Vatra on Datra – тернопільське дуо від позитивних хлопаків Богдана та Миколи, які не так давно записували для нас Textura Podcast #5. Перед приїздом розпитали їх про різне.

Загальне ознайомлення з вашою творчістю складає враження, що маєте широкий спектр музичних вподобань. Що лежить в основі ваших смаків і як відбулось, образно кажучи, знайомство з техно?
Ну, насправді, музичні вподобання у нас в різні періоди змінювались. Щось відходило, щось залишалось. На даний момент шануємо музику з похмурою атмосферою і “маховиком” :) Це і блек метал, пост-панк, електро-фанк, детройтський хаус, сінтпоп і техно звичайно. – Щодо знайомства з останнім, то цьому слід завдячувати творчості Underground Resistance. Ну і остаточно почергово підсіли на цю механічно-гіпнотизуючу музику після того, як попали під вуха релізи з Tresor і Ostgut Ton

Як сформувався дует і чому зупинились саме на такій своїй назві?
– Ми організовували якусь вечірку в “Козі” і потрібно було, нарешті, придумати назву для нашого тандему. Назвались на честь ще невідкритої планети Датра, на якій горить багаття, розпалене невідомо ким. Чи чим :)

На що робите акцент в своїх техно сетах?
– Переважно робимо акцент на прямій бочці :) Якщо серйозно, то стараємось будувати немонотонні сети із двох-трьох концептуальних частин. Наприклад напористий кусок і в’язкий відкат.

Як бачите для себе ідеальну атмосферу техно вечірки?
– Якщо дуже лаконічно описати, то це “дружня” атмосфера.

view1

Ваші улюблені продюсери/діджеї?
Богдан:
– Останнім часом це Yan Cook, Boston 168, Terence Fixmer, Forward Strategy Group, Oscar Mulero, Rrose та ще багато артистів із Stroboscopic Artefacts. Ну і фаворити серед динозаврів сцени: Levon Vincent, Luke Slater, Suburban Knight.
Микола: – Shed, Andy Stott, Gesaffelstein, The Hacker, Levon Vincent, Tommy Four Seven, Surgeon, Woo York, ранній Jimmy Edgar

А як виглядає на даний момент техно тусовка в Тернополі і які перспективи?
– Ну основним стержнем техно- (та й загалом електронної) тусовки Тернополя є Ярко Качмарський (Zavgosp, Motoblok). Саме він здебільшого береться за організацію серйозних заходів. Таких, наприклад, як недавній STYAG! і регулярний фестиваль електронної музики “Гамселить”. Завдяки яким тернополяни мали змогу послухати техно-сети Станіслава Толкачьова, Lawrin, Svarog, Woo York та ін.
– Є ще Clasps, Leggo і Topman та їх техно/хаус вечірки T R E E P. Також хлопці із ком’юніті Kontrast (Linnvoid, Pauly та інші) організовують вечірки з техно/хаус контентом. Загалом, якщо підсумувати, то справи з техно-рухом непогані, але й не такі, щоб сказати, шо Тернопіль – це техно-сіті :)

Чим загалом займаєтесь в житті, які хобі поза музикою?
Богдан:
– Займаюсь веб-розробкою. Чуть цікавлюсь футуризмом та фізичною космологією. Також не проти розбавити будні за комп’ютерними іграми з паралельним прослуховуванням аудіо-книжок.

Микола:
– Працюю у сфері фото і відео пост-продакшну, трошки фотографую, люблю у вільну хвилинку постукати на джембе чи подримбати на дримбі. Пару днів тому був на воркшопі з виготовлення діджеріду, – тепер буду ще й дудіти :) Зробив ще от недавно з братом меблі до хати.

river

Бачив ваші фото зі сплаву на річці і гірських походів. Любите, я так розумію, вилазки з міста? ) Що вам ближче по духу – урбаніcтичні ландшафти чи відкритий простір?
Богдан:
– В цьому холіворі нашого часу я віддав би свій голос за урбаністичні ландшафти, звичайно :) У нас друзі професійні туристи. Тому буває, що витягують мене кілька разів на рік із кам’яних джунглів туди, де стукають дятли і не смердить бензином.
Микола:
– А мені природа більш до душі. Полюбляємо з друзями вирватися за межі міста. Катнутися велосипедом, сходити у гори чи поїхати на сплав. Це надихає.

І які у вас “взаємовідносини” зі Львовом? :)

– Скажемо по секрету, що Львів – це найбільш відвідуване нами місто. Тут у нас багато друзів та знайомих. Тому, можна сміливо заявити, що взаємовідносини зі Львовом у нас стабільні та міцні :)

Posted on: December 10, 2015, by : max

Leave a Reply